Info 23.3.2020

Zdravím Vás všetkých,

 

včera, t.j.22.3.2020po 22 hod  nám obv.pediatrom bol zaslaný mail od žeod  hlavnej odborníčky MUDr.Prokopovej z ba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, kde máme nariadené : že máme od dnes volať opäť na preventívne prehliadky/PP/ a očkovania,……..no myslela som, že ma  vykotí hneď po jeho doručení o 22,04 nedeľu večer t.j. včera/  aby  ozaj ani  v nedelu- vikend po týchto náročných dňoch človek  ani  v klude zaspať po jeho prečítaní už nemoholi !!!!!!

Iba  asi blááázon  pôjde teraz na PP  v tomto  režime , ktorý tu  máme…Bojím sa  však, že  ale  niektorí  iniciatívni pediatri začnú/  veď  musia / dodržovať nariadenia uvedenej  ozaj odborníčky, preto  Vám vlastne píšem….Nezdá sa mi  náležité, aby  sme  teraz nevediac  kto je  bezpríznakový  prenášač  C-19 medzi  ludmi, volali Vás   na  PP , lebo mi  niekto  dal ozaj ,, múdre nariadenie,,….neviem či vo  ,, vojne,, niekto zabúda používať rozum, ale vidieť že  rozhodne sú aj  takí……

Rozhodla som sa po porade s  viacerými pediatrami, ja  t.č. zatial  nebudem IHNED volat Vás  sem, počkám ako mi to odobrí človek vyšší než uvedená osoba, a  potom sem  Vám opat napíšem ako  budeme postupovať…..

JA  , keby som bola  na  Vašom mieste, matiek malinkých, tiež by som sa čudovala ………

ale  viem, že  vždy sa niekto nájde z davu  a bude  iniciatívny a začne hneď pozývať v inom  obvode na PP, sorry,  zvážte,  čo je normálne   a  čo nie.

Dakujem za pochopenie, snáď ste pochopili i VY, o  čom píšem… zk